mobil menu
ara

Sineklik fiyatları

Sineklik fiyatları Piyasada bulunan birçok farklı işlevde ve çeşitte sineklik bulunmaktadır. Fakat, sineklik edinmek isteyen kişilerin en sık sorduğu sorulardan bir tanesi sineklik fiyatlarıdır. Aynı zamanda, sinekliklerin çeşidine ve işlevine bağlı olarak fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu yazımızda sineklik türlerine ve kullanılan malzemelere göre sineklik fiyatlarından bahsedeceğiz. Bu sayede, hem bütçenize hem de evinizin ihtiyacına en uygun sinekliği satın alabilirsiniz.

Aşağıdaki verdiğimiz sineklik ücretleri ortalama bir değer içindir. Unutmayınız ki sineklik kapı ve pencerenizin ölçülerine göre özel üretilmektedir. Bu ölçülere göre de sineklik fiyatları değişmektedir. Aşağıda yer alan yazılar size fayda sağlayacaktır.

Menteşeli Sineklik

Alüminyum sineklikler genelde kedi veya bebek bulunan evlerde tercih edilen modellerdir. Bu sineklik türü sayesinde bebek veya kediler cam ve balkon gibi mekânlarda risk altına girmemiş olacaktır. Cam veya balkon girişlerinde daha çok tercih edilen alüminyum sinekliklerin aralıkları oldukça küçüktür. Bu sayede, sinekliğin kapalı olduğu zamanlarda dışarıya kesinlikle hiçbir canlı çıkamaz. Menteşeli sineklik fiyatlarından bahsedecek olursak; yaklaşık 150 TL ile 200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Satın alınabilen modelleri ve yaptırılabilen modelleri de bulunmaktadır.

Sürgülü Sineklik

Sürgülü sineklik modeli, ülkemizde yaygın olarak tercih edilen modellerden bir tanesidir. Adından da anlayacağınız üzere, pencerelerin, balkon kapılarının dış tarafına doğru takılan işlevsel bir sinekliktir. Raylar üzerine yerleştirilen sürgülü sineklik modelleri oldukça şıktır. Bu sebeple, evinize oldukça yakışacak ve estetik bir görünüm sağlayacaktır. Fiyatı ise diğer sineklik türlerine göre pahalıdır. Sürgülü sineklik fiyatları yaklaşık olarak 300 TL ile 500 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Pileli Sineklik

Pileli sineklik ülkemizde en çok tercih edilen bir başka modeldir. Basit tasarımına rağmen oldukça işlevsel olan pileli sinekliğin hem yatay hem de dikey olarak açılıp kapanan modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda katlanabilen bir yapısı olması sebebi ile taşıması oldukça kolaydır. Farklı alanlarda da tercih edilebilir. Genel olarak cam balkonlarda ve Fransız balkonlarında kullanılmaktadır. Pileli sineklik fiyatları yaklaşık olarak 200 TL ile 300 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Stor Sineklik

Stor sineklik yaylı makara üzerinde çalışan açılıp kapanan bir sineklik modelidir. Aynı zamanda uzun ömürlü olan sinekliğin temizliği de oldukça kolaydır. Stor sineklik fiyatları yaklaşık olarak 100 TL ile 300 TL arasında değişiklik göstermektedir.
(Kaynak) İçeriği ekleyen: Avrupa Sineklik, Hamza OĞUZ | İSTANBUL
tarih icon 1.02.2021 tarihinde eklendi
Haber 513 gündür   okuna sayısı icon 198 defa görüntülendi

Firmalardan Son Dakika Haberler

firma haberleri FirmaHaber; Birlikte daha güçlüyüz. Kurumunuz, İşletmeniz veya Firmanız ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde paylaşabileceğiniz bir sayfa. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Firma Haber. Sosyal medyada takip edin, @firma.haber
son dakika haberler

© 2019 / 2021 - firmahaber.com Künyeİletişim [ Reklam ]