mobil menu
ara

Vestel Klima Temizleme Fiyatları

Vestel Klima Temizleme Fiyatları Klima, özellikle yaz aylarda hepimizin en kurtarıcı ürünlerindendir. Aynı zamanda, gün geçtikçe ve küresel ısınmaya bağlı olarak sıcakların uzun ve daha yoğun olması ile birlikte kullanımı artmaya başlamıştır. Fakat, çoğu klima kullanıcısı klima temizleme işlemini göz ardı etmektedir. Fakat, klimanın ömrünü uzatmak, tasarruf etmek ve daha verimli bir şekilde klima kullanmak için mutlaka klima bakımı yaptırılması gerekmektedir.

Klima temizliği, kapalı alanlarda bulunan klimaların ortama bırakmış olduğu mikroplu havadan temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda, klima temizliğinin yapılmaması durumlarında hava filtresi kapalı alana kötü kokulu ve bakterili hava yayabilmektedir. Bu gibi durumlar herkesi rahatsız etse de özellikle astım ve benzeri akciğer hastalığına sahip olan kişiler için oldukça tehlikelidir. Klima temizliği, tüm bu durumları engeller. Klima temizliği zor bir işlem gibi dursa da Vestel klima temizleme aleti ile kolay bir şekilde klima temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Klima temizleme ücreti ne kadar?

Vestel klima temizlime spreyinin kullanım aşamalarından kısaca bahsedelim. Klima spreyini klimanın ızgaralarına yakınlaştırmalısınız. Daha sonra ise, Vestel klima temizleme spreyini içeriye sıkarak, klima hortumunu oradan çıkarın. Klimanın havalandırma kapaklarını mutlaka kapalı tutmaya dikkat etmelisiniz. Ek olarak, klimanızı soğuk ayarda ve en yüksek devirde çalıştırın. 5 dakika klimayı çalıştırdıktan sonra klimanızı sıcak ayara alarak da çalıştırmalısınız. Daha sonra ise, klimanızı soğuk ayara getirerek evinizi havalandırmalısınız. Ek olarak, Vestel klima spreyleri mutlaka profesyonel uzman ekipler tarafından yaptırılmalıdır. Aynı zamanda, klima temizleme işlemi sırasında kesinlikle kapalı alan içerisinde kimsenin bulunmaması gerekmektedir. Aksi taktirde, sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Vestel klima temizliği fiyatı ne kadar?

Vestel klima temizleme

Vestel’in üretmiş olduğu VESPLUS klima temizleyicisi oldukça pratik ve kolay bir cihazdır. VESPLUS klima temizleyicisinin kullanımından kısaca bahsedelim. VESPLUS, klimaların filtrelerinin üzerine sıkılır. Klima filtresinin üzerine sıktıktan sonra bir süre beklenir. Daha sonra ise çıkartılan filtreler klimaya geri takılır. Daha sonra yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi sıcak ve soğuk ayarda klimalar bir süre çalıştırılır. Klimalar çalıştırıldıktan sonra kapalı alana ferah ve temiz bir koku yayılır. Vestel VESPLUS klima temizleyicisinin fiyatı ise 100TL civarında.
 
(Kaynak) İçeriği ekleyen: Vestel Klima Servisi | İSTANBUL
tarih icon 28.6.2021 tarihinde eklendi
Haber 122 gündür   okuna sayısı icon 244 defa görüntülendi

Firmalardan Son Dakika Haberler

firma haberleri FirmaHaber; Birlikte daha güçlüyüz. Kurumunuz, İşletmeniz veya Firmanız ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde paylaşabileceğiniz bir sayfa. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Firma Haber. Sosyal medyada takip edin, @firma.haber
son dakika haberler

© 2019 / 2021 - firmahaber.com Künyeİletişim [ Reklam ]