mobil menu
ara

Bucak Salep Sitesi Açıldı

Bucak Salep Sitesi Açıldı

Meşhur Bucak Salebi; Türkiye'nin en bilinen en çok aranan salebidir desek heralde yanlış demiş olmayız. Türkiye'nin çeşitli yörelerinde salep çıkmaktadır. Bunlar Akdağ Salebi, Maraş Salebi, Kastamonu Salebi gibi. 50-60 yıldır salebin borsasının Bucak'ta olması, irili ufaklı 30 kadar işletmenin bunun ticaretini yapması ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın kendisine ikram edilen salep için 'Çarşı Pazar Değil Hakiki Bucak Salebi' söylemi, Bucak Salebinin tüm Türkiye'de popüler olmasını sağladı.

bucaksalep.com olarak bu meşhur salebi saf ve katkısız olarak sizlere sunuyoruz.

Kredi kartı, kapıda ödeme ve havale-eft yöntemleriyle ödeme imkanı, aynı gün ücretsiz kargo fırsatıyla Doğal Bucak Salebi kapınızda. Saf salep ürünlerimizi görmek ve sipariş vermek için hemen sitemizi ziyaret ediniz.

(Kaynak) İçeriği ekleyen: Bucak Salep | BURDUR
tarih icon 10.05.2021 tarihinde eklendi
Haber 1077 gündür   okuna sayısı icon 644 defa görüntülendi

Firmalardan Son Dakika Haberler

firma haberleri FirmaHaber; Birlikte daha güçlüyüz. Kurumunuz, İşletmeniz veya Firmanız ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde paylaşabileceğiniz bir sayfa. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Firma Haber. Sosyal medyada takip edin, @firma.haber
son dakika haberler

© 2019 / 2023 - firmahaber.com • Ücretsiz Haber EkleKünyeİletişim [ Reklam ]