mobil menu
ara

Burdur Beji Mermer

Burdur Beji Mermer

Mermerler, daha öncesinde yalnızca mutfak ve banyo gibi alanlarda kullanılıyordu. Fakat ilerleyen zaman ve bu konuda talebin her geçen gün artış göstermeye başlaması ile beraber artık diğer doğal taşlar gibi mermer konusunda da kullanım alanı anlamında ciddi anlamda değişimler söz konusu olmaya başladı. İnsanlar da artık bulundukları alanların hem yapısal olarak sağlam hem de görsel açıdan istenilenleri yerine getirmesi adına mermer çeşitlerini inceleyerek bunların arasından seçim yapmak istiyor. Burdur Beji mermer fiyatları hakkında araştırmaların her geçen gün sıklaşmasındaki temel nedenlerden biri de aslında insanların var olan alternatifleri incelemeye başlaması. Böylece klasik mermerler arasından seçim yapmak istemeyenler, Burdur Beji mermer modelleri sayesinde aradıklarını kolaylıkla bulmuş oluyor.

Burdur Beji Mermer Nedir?

Doğal taş ürünleri dünyanın dört bir yanında mimari yapılarda kullanılmaya devam etmekte. Türkiye ise mermer rezervi konusunda son derece zengin yataklara sahip olması ile beraber gerek ihracat gerekse üretim kapasitesi konusunda önemli avantajlara sahiptir. Birbirinden farklı mermer çeşitleri arasında yer almasından dolayı da Burdur Beji mermer, Burdur yöresinde çıkan bej renk ve tonlarında ana rengi olan, üzerinde dumanımsı şekilleri olan mermer çeşididir. Üzerinde bulunan bu dumanımsı izler ne kadar az ise Burdur Bej Mermer'in değeri ve  fiyatları da o kadar yüksek olur. İsminden de anlaşılabileceği üzere Burdur ve çevresindeki bej ocaklarında bloklar halinde çıkmakta olan bu mermer özel olarak işlenmektedir. Böylece cilalı plaka ve ebatlı malzeme şeklinde kullanıma hazır hale gelir.

Burdur Beji Mermer Fiyatları

Düz ve açık tonlarda meydana gelecek olan plakalar istenilen tüm projelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle de lüks projelerde yüksek metrajlı döşeme taşı olarak ciddi anlamda talep görmesi ile beraber Burdur Beji mermer fiyatları araştırmalarının da temelini oluşturmaktadır. Üstelik Burdur Bej Mermer açık renklerde olmasından dolayı diğer koyu renkli doğal taşlar ile de uyumlu şekilde kullanılabilmektedir. Genel olarak Burdur Beji Mermer fiyatları metrekare olarak 15 $ ile 50 $ arasında değişmektedir. Bu farklılık Burdur Beji Mermer'in kalitesinden, işlenmesinden kaynaklanmaktadır.

(Kaynak) İçeriği ekleyen: Gökhan TEZYAL | BURDUR
tarih icon 2.07.2022 tarihinde eklendi
Haber 722 gündür   okuna sayısı icon 484 defa görüntülendi

Firmalardan Son Dakika Haberler

firma haberleri FirmaHaber; Birlikte daha güçlüyüz. Kurumunuz, İşletmeniz veya Firmanız ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde paylaşabileceğiniz bir sayfa. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Firma Haber. Sosyal medyada takip edin, @firma.haber
son dakika haberler

© 2019 / 2023 - firmahaber.com • Ücretsiz Haber EkleKünyeİletişim [ Reklam ]