mobil menu
ara

Düğün davetiye seçimi

Düğün davetiye seçimi En özel gününüzde her şeyin en güzeli olsun istersiniz. İlk karar vermeniz gerekenlerden bir nişan veya düğün davetiye modelinizin seçimidir. En güzel davetiye modelleri için yüzlere çeşit arasında birini beğenmek bazen zor olabilir. Her bütçeye göre değişik birçok davetiye modeli vardır. Seçim yaparken ilk belirlemeniz gereken sizin ne kadar bütçe ayırdığınızdır.

Düğün davetiye fiyatları

Biraz inceleme yaptığınızda göreceksiniz ki tanesi 0.25 TL ye de 5 TL yede davetiye vardır. Davetiye ücreti bastıracağınız adet sayısına göre de farklılık gösterir. Genel olarak daha az adetli olanlar daha pahalıya gelmektedir. Siz ne kadar çok fazla adetli baskı isterseniz birim başı maliyet o denli düşecektir. Bunun sebebi kalıbın bir kez çıkartılması, sonra ne kadar istediğinizin önemi yok. Ama 50 tane isteseniz de aynı maliyetler ile davetiye kalıbı çıkartılması gerekliliğidir.

Düğün davetiye modelleri

Davetiye sektörü oldukça geniştir ve her tarzda davetiye üretimi yapılabilmektedir. Temel olarak bazı noktalardan bahsedelim;
  • Zarfsız davetiyeler
  • Zarflı davetiye modelleri

Zarfsız davetiye çeşitleri

Bu modellerde davetiye kâğıdı tek olarak verilir, fazladan bir zarf içerisinde değildir. Farklı birçok modeli elbette vardır biz en temel olarak ikiye ayırdık. Üzerine istediğiniz resmi eklete bilirsiniz. Üçlü veya ikili olarak çeşitleri vardır. İple bağlanarak bir birine bağlanırlar. Fiyatları zarfsız olanlardan biraz daha hesaplıdır. Tabi bu ucuz oldukları anlamına gelmez sizin seçtiğiniz özelliklere, davetiye boyutu ve kağıt kalitesine göre de ücreti değişebilir.

Zarflı davetiye çeşitleri

Bununda adından anlaşılacağı gibi her türlü davetiye modelleri üretilir ve fazla olarak bunlar bir zarf içerisinde sunulurlar. Zarf seçenekleri de oldukça fazladır. Kraft zarflı modeller oldukça sık tercih edilirler. Bunun yanında her renk ten zarf kullanılır. Zarflar için değişim kesim modelleri de vardır. Yarım ay, burgulu, kalpli zarflar öne çıkan zarf çeşitleridir.
Bu yazımızda bizlere yardımcı olan Simay Davetiye ’ye teşekkür ediyoruz. Birbirinden güzel binlerce farklı Nişan, Düğün davetiye modellerini incelemeniz için aşağıda bağlantılarını bırakıyorum.
Simay düğün davetiye modelleri, her zaman en güzeli, en kalitelisi uygun fiyatlar ile.
(Kaynak) İçeriği ekleyen: Simay Davetiye Modelleri | KONYA
tarih icon 25.02.2021 tarihinde eklendi
Haber 497 gündür   okuna sayısı icon 371 defa görüntülendi

Firmalardan Son Dakika Haberler

firma haberleri FirmaHaber; Birlikte daha güçlüyüz. Kurumunuz, İşletmeniz veya Firmanız ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde paylaşabileceğiniz bir sayfa. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Firma Haber. Sosyal medyada takip edin, @firma.haber
son dakika haberler

© 2019 / 2021 - firmahaber.com Künyeİletişim [ Reklam ]