mobil menu
ara

Konya Halı Yıkama

Konya Halı Yıkama

Berrak temizlik olarak; yerinde koltuk, yatak, minder, araç detaylı ve halı yıkama hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz. Artık halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz bir firmaya sahipsiniz. Konya'da halı yıkama denilince ilk akla gelen firmalardan birisi olmayı hedefleyen firmamız, daha önceki tecrübe ve müşteri memnuniyeti profilini halı yıkama alanında da göstermektedir. 5 yıllık mesleki tecrübemizle Konya Halı Yıkama denilince öncü firmalardan birisiyiz.

Konya Halı Yıkama Firmaları

Konya'da bir çok halı yıkama firması bulunmaktadır. Fakat Berrak Temizlik olarak biz memnuniyetinizi bir derece daha ileri taşıyan bir halı yıkama firması olduğumuzu düşünüyoruz. Bir ekre halısını yıkatan müşterilerimiz, artık başka halı yıkama firması arama derdine düşmüyor. Mutlak müşteri memnuniyetli temelli çalışan halı yıkama firmamız siz Konya'lı hemşehrilerimize güvenle hizmet vermekten gurur duyar. Halı yıkatma vebilgi almak için hemen bizi arayın. 0 (537) 348 6869

Halı Yıkama Teknolojimiz ve Deterjanlarımız

Halı yıkama deterjanlarımız ve techizatımız yoğun lekeri çıkarabilecek seviyede malzemelerdir. Halınız ne kadar kirli olursa olsun, hiç umutsuzluğa kapılmayın arayın hemen alalım ve en kısa sürede temizleyip size teslim edelim. Halı yıkama deterjanlarımız yoğun leke çıkarma etkisine sahip özel deterjanlardır.

Yerinde Halı Yıkama

Berrak temizlik olarak; dilerseniz halılarınızı yerinde de yıkayabiliriz. Eğer koltuklarınız, yatağınız temizliğe ihtiyacı varsa onlarıda yerinde temizlemekteyiz. Konya'da yerinde halı yıkama yapabilen ender firmalardan olan firmamızdan bu konuda hizmet alabilirsiniz. Eğer halınız yerinden taşınamıyorsa (sinema halısı, ofis halısı, zemine monte halılar) arayın hemen gelip yerinde halı temizliğinizi yapalım. Konya Koltuk Temizlik olarak Konya'da yerinde; Konya halı yıkama hizmeti vermekteyiz.
Yaptığımız işler ile ilgili görsellere bakmak için Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

(Kaynak) İçeriği ekleyen: Ertan ÇETE | KONYA
tarih icon 22.05.2022 tarihinde eklendi
Haber 763 gündür   okuna sayısı icon 629 defa görüntülendi

Firmalardan Son Dakika Haberler

firma haberleri FirmaHaber; Birlikte daha güçlüyüz. Kurumunuz, İşletmeniz veya Firmanız ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde paylaşabileceğiniz bir sayfa. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Firma Haber. Sosyal medyada takip edin, @firma.haber
son dakika haberler

© 2019 / 2023 - firmahaber.com • Ücretsiz Haber EkleKünyeİletişim [ Reklam ]