mobil menu
ara

LGS deneme önerileri 8.sınıf

LGS deneme önerileri 8.sınıf LGS sınavına girecek olan öğrencilerin hazırlık sürecinde tercih ettiği deneme sınavlarının türü oldukça önem taşır. Bu sebeple, LGS deneme sınavı için seçeceğiniz yayınevinin zorluk seviyesine ve yayınevinin daha önceki sınavlarda çıkmış sorulara benzerliğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu yazımızda LGS sınavına girecek öğrenciler için en iyi LGS deneme önerileri 8.sınıf öğrencileri için derlemek istedik. Bunlar tavsiye niteliğindedir en çok tercih edilen lgs deneme kitapları arasında yer alan bazı yayınevlerinin kaynak kitapları. Siz de biraz araştırma yaparak kendiniz için en uygun yardımcı kitapları belirleye bilirsiniz. Bunlar size ip uçuvermesi için hazırladık. Birde önerimiz tek bir kitap veya yayınevi ile çalışmanız değil en az 3, 4 farklı yayın evinin kaynak kitapları ile çalışmanız yönündedir. Bu şekilde daha farklı soru tipleri ile karşılaşacaksınız ve başarınız gerçek LGS sınavında daha iyi olacaktır. 2021 LGS de size şimdiden başarılar diliyoruz.
  • Hız Yayınları LGS Deneme Sınavı: Özellikle son yıllarda LGS sınavına hazırlanan öğrencilerin oldukça fazla tercih ettiği bir yayınevi deneme sınavıdır. Hız yayınları LGS deneme sınavı kolay ile orta zorluk seviyesindedir. Üstelik Hız Yayınları LGS deneme sınavını sorularını kolaydan zora doğru giden bir sistematiğe sahiptir. LGS sınavına girmeden önce mutlaka edinmeniz gereken bir denemedir.
  • FDD Yayınları LGS Deneme Sınavı: FDD yayınları LGS deneme önerileri 8. Sınıf öğrencilerin mutlaka çözmesi gereken denemelerden bir diğeridir. Soru seviyeleri orta seviyeden zor seviyeye doğru gitmektedir. Üstelik 2016, 2017, 2019 yıllarında birçok isabetli soru tutturmuştur.
  • Karekök Yayınları LGS Deneme Sınavı: Karekök Yayınları LGS deneme önerileri 8. Sınıf öğrencilerin çözmesi gereken oldukça memnun kalınan denemelerdendir. Sorularının zorluk seviyesi ise ortadan zora doğru ilerlemektedir. Bu sebeple, LGS sınavına yeni hazırlanmaya başlayan kişilere zor gelebilir.
  • Tonguç Yayınevi 8.Sınıf LGS Hedefim Derece Denemeleri: Tonguç Yayınevi LGS deneme önerileri 8.sınıf öğrencilerin edinmesi gereken denemelerden bir tanesidir. Sorularının zorluk seviyesi ise kolaydan orta seviyeye doğru ilerlemektedir. Bu sebeple, LGS sınavının hazırlık aşamasında ilk olarak çözebileceğiniz yayınlardandır.
  • İşleyen Zekâ Yayınları 8.Sınıf LGS Denemeleri: İşleyen Zeka Yayınevi LGS deneme önerileri 8. Sınıf öğrencilerin mutlaka çözmesi gereken isabetli sorulara sahip olan denemelerdendir. Sorularının zorluk seviyesi ortadan zora doğru ilerlemektedir. Ayrıca, uzun yıllardır ortaöğretimden liseye geçecek öğrencilere en isabetli soruları ile kaliteli bir sınava hazırlık süreci sunmaktadır.
  • Arı Yayıncılık 8. Sınıf LGS Süper Altılı Deneme Paketi: Arı Yayıncılık LGS deneme önerileri 8. Sınıf öğrencilerin mutlaka çözmesi gereken kaliteli bir yayınevidir. Zorluk seviyesi ise ortadan zora doğru ilerlemektedir.
Diğer tüm 8. LGS deneme sınavı önerileri için bunları inceleye bilirsiniz. Çok satılan deneme tavsiyeleridir.
(Kaynak) İçeriği ekleyen: KIRKİKİ Kitap Kırtasiye, kitap42 | KONYA
tarih icon 20.07.2020 tarihinde eklendi
Haber 1168 gündür   okuna sayısı icon 971 defa görüntülendi

Firmalardan Son Dakika Haberler

firma haberleri FirmaHaber; Birlikte daha güçlüyüz. Kurumunuz, İşletmeniz veya Firmanız ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde paylaşabileceğiniz bir sayfa. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Firma Haber. Sosyal medyada takip edin, @firma.haber
son dakika haberler

© 2019 / 2023 - firmahaber.com • Ücretsiz Haber EkleKünyeİletişim [ Reklam ]