mobil menu
ara

TYT Deneme önerileri

TYT Deneme önerileri TYT sınavı, YKS sınavının puanını %40 etkileyecek oldukça önemli bir sınavdır. Bu sebeple, YKS sınavında başarılı olmak isteyen öğrencilerin TYT sınavına önem vermesi gerekmektedir. Bu yazımızda TYT sınavında kesin başarı elde edebileceğiniz TYT deneme önerilerinden bahsedeceğiz.

TYT deneme önerilerimizin ilki, Üç Dört Beş Yayınlarının TYT denemesidir. Üç Dört Beş yayınlarının TYT denemesi, sınava hazırlanmaya yeni başlamış kişiler için oldukça idealdir. Zorluk seviyesine göre sınıflandırılmış olan kaynak, TYT sınavında daha önce çıkan sorulara benzer sorular ile öğrencilere kolaylık sağlamıştır.

2021 TYT Deneme önerileri, çok satanlar (hepsi)

TYT deneme önerilerimizin ikinci ise, Yayın Denizi TYT denemeleridir. Yayın Denizi TYT denemelerinin de zorluk seviyesi, başlangıç ile orta seviyededir. Daha önce birçok TYT sorusunu isabet ettirmiş olan Yayın Denizi’nin tüm deneme sorularının cevaplarını ve çözümlerini online sitesi üzerinden bulabilirsiniz.

TYT deneme önerilerimizin üçüncüsü ise, Karekök Yayınlarının TYT deneme kaynağıdır. Karekök yayınlarının TYT deneme sorularının zorluk seviyesi ise orta ile zor seviyededir. Tavsiyemiz, Karekök yayınlarının TYT deneme kaynaklarını çözmeden evvel birkaç kolay ve orta seviyede kaynak tercih ederek ilerlemelisiniz. Bu sayede, Karekök yayınlarının sorularını daha rahat çözebilirsiniz. Aynı zamanda, TYT sınavına hazırlanan öğrencilerin en çok tercih ettiği kaynak olarak bilinmektedir.

TYT deneme önerilerimizin dördüncüsü ise, Apotemi Yayınlarının deneme sınavıdır.  Aynı şekilde, Apotemi Yayınları da piyasada en çok tercih edilen yayınlardandır. Fakat, zorluk seviyesi orta ile zor arasında olması sebebi ile TYT sınavına çalışmaya yeni başlayan kişiler için önerilmez. Bu sebeple, ilk olarak daha kolay yayınlar çözüldükten sonra Apotemi yayınlarını çözmeye başlamakta fayda vardır. En son 2017 ve 2019 yıllarında birçok soru tutturan Apotemi Yayınları oldukça kalitelidir.

TYT deneme önerilerimizin beşincisi ise, Palme Yayınlarıdır. Palme Yayınları, TYT sınavına hazırlanan kişiler tarafından oldukça satın alınan ve beğenilen yayınlardandır. Üstelik, Palme Yayınları orta ve zor seviyede olması sebebi ile sınava hazırlanan kişiler tarafından tecrübe kazanıldıktan sonra tercih edilmesinde fayda vardır. Zorluk seviyesine göre sınıflandırılmış olan Palme Yayınları da oldukça kaliteli sorulara sahiptir.
(Kaynak) İçeriği ekleyen: KIRKİKİ Kitap Kırtasiye, kitap42 | KONYA
tarih icon 5.02.2021 tarihinde eklendi
Haber 1036 gündür   okuna sayısı icon 613 defa görüntülendi

Firmalardan Son Dakika Haberler

firma haberleri FirmaHaber; Birlikte daha güçlüyüz. Kurumunuz, İşletmeniz veya Firmanız ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde paylaşabileceğiniz bir sayfa. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Firma Haber. Sosyal medyada takip edin, @firma.haber
son dakika haberler

© 2019 / 2023 - firmahaber.com • Ücretsiz Haber EkleKünyeİletişim [ Reklam ]