mobil menu
ara

Salep içmek kilo aldırır mı?

Salep içmek kilo aldırır mı? Mevsim geçişlerinde, özellikle kış ve yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte salep ihtiyacımız artmaya başlar. Faydalı salep; gerçek ve katkısız olarak tüketilen saleptir. Ve bir çok faydası mevcuttur. Salebin faydalarını ayrıntılı olarak görmek için blog yazımızı inceleyebilirsiniz. Peki gerçek salep kilo aldatabilir mi? Cevabimiz HAYIR!

Gerçek Salep'in içeriği sadece tamamen doğal orkide kökünden elde edilmiş, lezzetli ve besleyicidir. Aynca için de bol miktarda protein barındıran salep; vucut direncini arttirmaya da yardimci olur. Burada dikkat edilecek husus içeriğine salep dışında malzeme katılan ismi salep! olan ürünlerdir. Bu ürünler ve yapımında kullanılan malzemeler kilo almaya sebep olabilmektedir. Bu sebeple katkısız saf salep tercih etmenizi önermekteyiz. 

Peki saf salep nasıl anlaşılır? Bunun da bir kaç püf noktası mevcuttur. Salep alırken dikkat etmeniz gereken bu püf noktaları için tıklayınız.

Gercek salep'in ortalama 100-250 gramı bir aileye 1 yıl yetmektedir. Dilediğiniz miktarlardaki sipariş seçeneği ile size uygun sekillerde siparis verme imkanina sahipsinisniz . Bu sayede evde rahatlikla salep ve dondurma hazirlayip afiyetle tüketebilirsiniz.
(Kaynak) İçeriği ekleyen: Otağ Doğal Ürünler | BURDUR
tarih icon 23.03.2023 tarihinde eklendi
Haber 423 gündür   okuna sayısı icon 476 defa görüntülendi

Firmalardan Son Dakika Haberler

firma haberleri FirmaHaber; Birlikte daha güçlüyüz. Kurumunuz, İşletmeniz veya Firmanız ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde paylaşabileceğiniz bir sayfa. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Firma Haber. Sosyal medyada takip edin, @firma.haber
son dakika haberler

© 2019 / 2023 - firmahaber.com • Ücretsiz Haber EkleKünyeİletişim [ Reklam ]